Nejčastější otázky a odpovědi

Nejčastější otázky a odpovědi

Pro koho je RUMFEST?

Rumfest je pro všechny milovníky pravého třtinového rumu a pohodové atmosféry. Na své si přijdou úplní začátečníci i znalci a nápojoví profesionálové.

Kde koupím vstupenku a musím ji tisknout?

Vstupenky na Rumfest je možné zakoupit na GoOut.cz, případně v den konání na pokladně, pokud nebude vyprodáno. Vstupenku není nutné tisknout, stačí mít v telefonu QR kód, který personál načte na pokladně.

Do kdy bude možné zakoupit vstupenky v předprodeji?

Do pátku 20. května do 23:59 na GoOut.cz, a poté v den akce na pokladně, pokud nebude vyprodáno. Platí pro základní vstupné i masterclasses. 

Co je a co není v ceně základní vstupenky?

Základní vstupenka opravňuje majitele ke vstupu do všech prostor Martinického paláce, kde se koná akce i na všechny semináře konané během dne v 1. patře paláce. Vstupenky na masterclasses, které budou probíhat v prostorách restaurace, se prodávají samostatně. Pro vstup na masterclass je potřeba mít zakoupenou i základní vstupenku. 

Je možné akci opustit a zase se na ni vrátit?

Ano. Každý účastník dostane u vstupu identifikační náramek, který ho opravňuje i na opakovaný vstup na akci. 

Budou letos opět semináře a jak se mohu zúčastnit?

Semináře budou probíhat v 1. patře Martinického paláce a vstup je v rámci základní vstupenky zdarma. Placené vstupy jsou pouze na masterclasses. 

Jak probíhají degustace a jak se platí na barech?

U každého baru máte možnost ochutnat rumy nebo rumové koktejly. Platí se přímo na barech a v hotovosti. Platbu kartou někteří vystavovatelé umožňují, lepší je však mít dostatek hotovosti.

Pouze na barech společnosti Ultra Premium Brands se platí vouchery/žetony, které si vydává a organizuje přímo na akci sám tento vystavovatel. Zóny, kde jsou tyto bary, jsou označeny v brožurce, kterou dostane každý návštěvník u vstupu. Pro veškeré dotazy spojené s těmito žetony před i po akci prosím kontaktujte přímo zástupce této společnosti:  Michaela.Novotna@upb.cz, Tel: 774 434 366.

Kde je možné zakoupit vstupenky na masterclasses?

Masterclasses budou probíhat ve zcela nové luxusní restauraci v Martinickém paláci. Vstup bude pouze s platnou vstupenkou, kterou je nutno zakoupit  k základní vstupence na GoOut.cz,. Pokud nebude vyprodáno, vstup na masterclass lze zakoupit i v den akce na pokladně. Platí i pro večeři s rumovým párováním.

Bude možnost zakoupit si na akci degustační sklenice?

Ano, bude připraveno k prodeji 1 000 degustačních sklenic na pokladně u vstupu a v místě opět budou také mobilní oplachovačky.

Bude na akci prodej vody a jídla?

Ano, voda se bude prodávat na dvou místech a catering také.

Co když mi není 18?

Vstup na Rumfest je dovolen pouze osobám starším 18 let. Mladším pouze v doprovodu dospělých. Děti v doprovodu neplatí žádné vstupné.

Je povolen vstup se psy?

Ano, vstup se psem je povolen. Pes musí být celou dobu na vodítku a majitel u sebe musí mít očkovací průkaz.

Bude se konat akce i za špatného počasí?

Ano. Rumfest se koná z části i ve venkovních prostorách a bude se konat i v případě deště.

Bude na akci šatna?

Ne. 

Jak se na akci nejlépe dostanu?

Popis najdete v sekci Lokace. Lze využít i akci s Taxi Modrý Anděl s kódem RUMFEST pro lepší ceny viz. sekce Doprava na stránce Lokace.

Jaké jsou podmínky pro vstup s ohledem na anti Covid opatření?

Veřejné i soukromé společenské akce se mohou konat. Počet účastnících se osob není omezen. Informace o aktuálních platných nařízeních budeme průběžně aktualizovat, prosíme proto sledovat všechny komunikační kanály akce a covid portál MZČR.